Kto sme

Slovo „servis“ v obchodnom názve našej firmy vyjadruje a charakterizuje našu snahu a parametre našej činnosti.

O firme

Značka DDD Servis, ktorá má pôvod v Českej republike, sa začala objavovať na slovenskom trhu v roku 1991 pri priamom obchodovaní s dodávateľmi DDD služieb. V roku 1994 vznikla filiálka DDD Servis s.r.o., Praha ako organizačná zložka zahraničnej osoby so sídlom vo Vrútkach. Postupne pribudli predajné miesta v Bratislave a Prešove. V roku 2004 sa firma pretransformovala do dnešnej podoby právnickej osoby s obchodným menom: DDD Servis Slovakia, s.r.o. V súčasnosti sme ekonomicky samostatnou, ale obchodne integrovanou súčasťou komplexu DDD Servis pôsobiaceho v stredoeurópskom priestore a na Pobaltí.

Sme členmi:

Profil firmy

Sme firma pôsobiaca v segmente veľkoobchodných dodávok tovaru na likvidáciu škodcov a s tým spojených pomocných obslužných činnosti.

Profesionalita, flexibilita, monitorovanie ponuky a vývoja nových účinných látok a technológií nám umožňuje pokrývať a uspokojovať časť dopytu slovenského trhu kvalitnými insekticídmi, rodenticídmi, herbicídmi a dezinfekčnými prípravkami, ktoré sú určené pre profi sektor.
Spolupracujeme so špičkovými európskymi aj svetovými výrobcami a dodávateľmi biocídov, pomocného a doplnkového sortimentu pre DDD
Spokojnosť našich klientov sú základné kréda našej každodennej činnosti. Dlhoročná spolupráca s desiatkami verných zákazníkov je našou najlepšou vizitkou
0 +
Spokojných zákazníkov
0 +
Zamestnancov
0 +
Rokov skúseností
0 +
Produktov v ponuke

Máte otázky?

Napíšte nám alebo zavolajte.