Dezinsekcia

 • Dezinsekcia

  AGITA 10 WG

  Postreková nástraha vo forme vodorozpustného granulátu na ničenie muchy domácej, ktorá sa aplikuje náterom alebo postrekom.Používa sa vo všetkých objektoch, kde sa mucha domáca vyskytuje, v komunálenej sfére, potravinárstve, zdravotníctve, v objektoch živočíšnej výroby aj za prítomnosti hospodárskych zvierat.

 • Dezinsekcia

  ALBA®

  Alba je prípravok na ničenie múch v objektoch živočíšnej výroby určený na natieranie a postrek. Nanáša sa bodovo na steny, foršne, okenné rímsy atď. Prípravok sa aplikuje na miesta, kde sa najčastejšie muchy zdržiavajú. S aplikáciou treba začať, keď sa objavia prvé muchy.

 • Dezinsekcia

  AQUA PY

  Insekticídny prípravok pre profesionálálne použitie vo forme vodnej emulzie určený proti skladištným škodcom a škodlivému hmyzu. Použitie vo sfére komunálnych služieb, skladoch, poľnohospodárskych a potravinových prevádzkach. AquaPy používajte v neriedenom stave pre aplikáciu ULV alebo riedený vodou pre aplikáciu „mist“, termomechanickým aerosolom (FOG) a postrekom. Pred použitím prípravok riadne pretrepte.

 • Dezinsekcia

  BIOTOLL POPRAŠ PROTI MRAVCOM

  Insekticídna nástraha na hubenie mravcov prenikajúcich z vonku do budov, rybenek a muchy domácej vo forme bieleho prášku. Prípravok je kontaktný a žalúdočný insekticíd s predlženým účinkom

 • Dezinsekcia

  BOMBEX FARUMY

 • Dezinsekcia

  Bombex MF

  BOMBEX® MF je tekutý mikroenkapsulovaný insekticíd vo vodnej suspenzii, ktorý je vhodný najmä na profesionálne použitie s rýchlym odbúravaním a na neporéznych a pórovitých povrchoch vykazuje efekt zvyškového zabíjania po dobu 12 týždňov.

  Je veľmi účinný prostriedok na mraveniská (Lasius niger), ploštice (Cimex lectularius), švábovitý hmyz (Blatta orientalis a Blattella germanica), múčiara (Alphitobius diaperinus), klieštikovce (Dermanyssus gallinae), muchy (Musca domestica, Stomoxys calcitrans, Haematobia irritans), komáre (Aedes aegypti a Culex pipiens), osi (Vespula Germanica) a sršne (Vespa crabro).

 • Dezinsekcia

  CINERAFOG S

  Insekticídny prípravok s dlhodobým reziduálnym účinkom, obzvlášť je formulovaný pre teplé zahmlievanie priestorov. Účinnosť insekticídu je 2-3 týždne v otvorených priestoroch, 5-15 týždňov v uzavretých. Doplnok v podobe extraktu pyrethra zvyšuje okamžitý insekticídny účinok. Nárazový účinok však zostane aj po uplynutí insekticídnej činnosti.

 • Dezinsekcia

  EFFECT MICROTECH CS PRO

  Mikroenkapulát s reziduálnym účinkom.

 • Dezinsekcia

  EFFECT ULTIMUM

  Emulzný koncentrát s knock down efektom.

 • Dezinsekcia

  FENDONA 6 SC

  Širokospektrálny pyretroidný insekticíd proti lezúcemu hmyzua ako sú šváby, mravce, ploštice, blchy a mole. V hydinárniach je určený proti klieštikovcu kuriemu. V trvalo obývaných priestoroch sa prípravok používa len ako bariéra pri vstupných otvorov, lokálne alebo do prasklín a otvorov.