Staničky, boxy

 • PROTECTA LANDSCAPE
  Deratizácia

  BELL PROTECTA LANDSCAPE

  Kŕmitdlo je z tvrdého plastu v tvare prírodného kameňa, určené na pokladanie deratizačných nástrah pre myš a potkana. Kŕmitdlo sa uzatvára a otvára plastovým kľúčom. Je vhodné na umiestnenie do vonkajších priestorov –  záhrady a pod. Zabezpečuje ochranu deratizačnej nástrahy pred prachom a vlhkom. Zároveň slúži aj ako dekoratívny predmet.

 • PROTECTA LP
  Deratizácia

  BELL PROTECTA LP

  Deratizačné kŕmitdlo z tvrdého plastu, šesťhrané. Kŕmidlo je opatrené dvoma zámkami, ktoré sa otvárajú kovovým kľúčom, ktorý je súčasťou balenia. Do kŕmidla sa ukladajú nástrahy pre myš a potkana. Pre svoj tvar je vhodné na pokladanie do rohov miestnosti.

   

 • PROTECTA PEST MONITOR
  Deratizácia

  BELL PROTECTA PEST MONITOR PM2000

  Monitorovacia stanička z tvrdého plastu opatrená zámkom, ktorý sa otvára kovovým kľúčom, ktorý je súčasťou balenia. V monitorovacej staničke je umiestnená vymeniteľná lepová vložka. Staničky sú vhodné na  monitorovania výskytu škodcov v režime HACCP

 • PROTECTA RTU
  Deratizácia

  BELL PROTECTA RTU

  Deratizačné kŕmitdlo z tvrdého plastu, trojuholníkového tvaru. Kŕmitdlo je opatrené zámkom, ktorý sa otvára kovovým kľúčom, ktorý je súčasťou balenia. Pre svoje malé rozmery sa dá dobre umiestniť do rohu miestnosti, malých priestorov a je určený na pokladanie nástrah pre myši.

 • CORAL - DERATIZAČNÁ STANIČKA
  Deratizácia

  CORAL – DERATIZAČNÁ STANIČKA

  Plastový uzamykateľný box umožnuje fixáciu tuhej blokovej alebo pastovitej nástrahy na kovovú tyčku. Obsahuje aj tácku na nasypanie granulovanej nástrahy. Súčasťou boxu je i plastový výlisok/adaptér, ktorý umožnuje zabezpečenie staničky proti pohybu/ukotvenie na stenu.

 • DERPOL - DERATIZAČNÁ STANIČKA
  Deratizácia

  DERPOL – DERATIZAČNÁ STANIČKA

  Plastový uzamykateľný box umožňujúci fixáciu tuhej blokovej, alebo pastovitej nástrahy na kovovú tyčku v strede.

 • Deratizácia

  Derpol myš – stanička malá čierna

  Stanička na uloženie nástrahy pre myši.

  Kartón: 100ks (možné aj na kusy)

  Rozmer: 13 x 9,5 x 3,5 cm

 • NEPTUNO - DERATIZAČNÁ STANIČKA
  Deratizácia

  NEPTUNO – DERATIZAČNÁ STANIČKA

  Plastový uzamykateľný box umožnuje fixáciu tuhej blokovej alebo pastovitej nástrahy na kovovú tyčku. Obsahuje aj tácku na nasypanie granulovanej nástrahy. Súčasťou boxu je i plastový výlisok/adaptér, ktorý umožnuje zabezpečenie staničky proti pohybu/ukotvenie na stenu. Súčasťou staničky je plastový kľúč.

   

 • Deratizácia

  RATEKO A

  Deratizačné kŕmitdlo pozdĺžneho tvaru zhotovené z plastu. Pre zabezpečenie zvýšenej bezpečnosti zatvárania deratizačných kŕmidiel je toto zabezpečené dvojitou zámkou. Pre svoje rozmery sa dá dobre umiestniť v ošetrovanom priestore a umiestniť i do technických rozvodov prevádzky. Kŕmidlo má všestrané využitie: myš, potkan.

   

 • URBANGUARD - PLASTOVÝ BOX
  Deratizácia

  URBANGUARD – PLASTOVÝ BOX

  Plastový box na ukladanie nástrah pre hlodavce polookrúhleho tvaru. Súčasťou boxu je malá plastová tácka umiestnená vo vnútri.